KONTAK ONS VANDAG: +27 51 522 8166     +27 51 522 6661     info@fichies.co.za

Prestasies

Home | Sport | Prestasies

SPORTPRESTASIES TYDENS DIPLOMAPLEGTIGHEID 2017

SPORTSOORT WAARVOOR NAAM VAN ONTVANGER
Tennis Mees belowende o/11 dogter Luise jv Rensburg
Tennis Mees belowende o/11 seun Frederick jv Rensburg
Tennis Dubbelspel Dogters Luise jv Rensburg & Alicia vd Merwe
Tennis Enkelspel Dogters Luise jv Rensburg
Tennis Dubbelspel Seuns Gerhard vd Westhuizen & Hendru Nieuwenhuizen
Tennis Enkelspel Seuns Gerhard vd Westhuizen
Hokkie Beste o/10 speelster Janien van Eeden
Hokkie Beste o/10 speler CJ Hertzog
Hokkie Beste o/11 speelster Lindsey Neveling
Hokkie Beste o/11 speler Michael Cruywagen & Wian Bekker
Hokkie Beste o/12 verdedigende speelster Michelle Dry
Hokkie Beste o/12 aanvallende speelster Lohani Saaiman
Hokkie Beste o/12 aanvallende speler Jordan Plaatjies
Hokkie Beste o/12 verdedigende speler

JM Jeffereys
Hokkie Beste o/13 aanvallende speelster Sunelca Mc Mahon & Leané Potgieter
Hokkie Beste o/13 verdedigende speelster Ingrid Hepburn
Hokkie Beste o/13 aanvallende speler Rikus Karsten
Hokkie Beste o/13 verdedigende speler Henco Coetzee
Krieket Beste o/11 speler Eben Botha
Krieket Beste o/13 bouler Gerhard van der Westhuizen
Krieket Verdienstelikheid o/11 Michael Cruywagen
Krieket Beste o/13 kolwer Lourens van Niekerk
Krieket Beste o/13 krieketspeler Lourens van Niekerk
Netbal Beste o/10 speelster Kylie Steenkamp
Netbal Beste o/11 speelster Luise jv Rensburg
Netbal Beste o/12 speelster Petroné Fourie
Netbal Beste sportmanskap Sunelca Mc Mahon
Netbal Beste aanvallende speelster Nicolé Taljaard
Netbal Beste verdedigende speelster Juanita Kruger
Rugby o/11 Verdienstelikheid Zaine van Zyl
Rugby Beste o/11 speler Michael Cruywagen
Rugby Verdienstelikheid Henco Coetzee
Rugby Beste o/13 voorspeler Gerhard van der Westhuizen
Rugby Beste o/13 agterspeler Marcus Gordon
Rugby Sewesspeler van die Jaar Gerhard vd Westhuizen & Marcus Gordon
Landloop Beste dogtersatleet Duaney van Wyk
Landloop Beste dogtersatleet Carrissa Erasmus
Landloop Verdienstelikheid: Dogters Zaanlie Blignaut
Landloop Verdienstelikheid: Dogters Mianda Nel
Atletiek Beste seuns naelloopatleet Marcus Gordon
Atletiek Beste dogters naelloopatleet Natasha Gertenbach
Atletiek Beste dogters hekkiesatleet Natasha Gertenbach
Atletiek Beste seuns hekkiesatleet Bertie Cruywagen
Atletiek Beste dogters middelafstandatleet Carrissa Erasmus
Atletiek Beste dogters verspringatleet Karla van der Westhuizen
Atletiek Beste seuns verspringatleet Bertie Cruywagen
Atletiek Beste dogters hoogspringatleet Nadia Vorster
Atletiek Beste seuns hoogspringatleet Janco Mollentze
Atletiek Beste dogters gewigstootatleet Shané Blake
Atletiek Beste seuns gewigstootatleet Zaine van Zyl
Atletiek Beste dogters spiesgooi-atleet Juanita Kruger
Atletiek Beste seuns spiesgooi-atleet Henco Coetzee
Atletiek Beste seuns skyfwerpatleet Jaco Grobbelaar
Atletiek Victrix Ludorum Natasha Gertenbach
Atletiek Victor Ludorum Janco Mollentze
Atletiek Beste atletiekprestasie: dogter Natasha Gertenbach
Atletiek Beste atletiekprestasie: seun Janco Mollentze

SPORTSOORT WAARVOOR NAAM VAN ONTVANGER
Spesiale sportprestasie Veelsydigste sportvrou Carrissa Erasmus
Spesiale sportprestasie Veelsydigste sportman Gerhard van der Westhuizen
Spesiale sportprestasie Beste algehele sportprestasie in graad 7, in 'n skoolsport Nicole Taljaard
x